לפרטים והזמנות:072-3902678
אירועים עסקיים

אירועים עסקיים

אירוע עסקי הוא ההזדמנות שלכם להרשים וליצור רושם ראשוני מעולה עבורכם ועבור השותפים העסקיים שלכם.

החל מערבי הווי וארוחות גיבוש לעובדים שלכם ולשדרה הניהולית של חברתכם ,לישיבות חוץ משרדיות עם קליינטים עתידיים וכמובן לצורך חתימת חוזה עם קליינטים חדשים-באירועים כאלו אתם זקוקים לחברת קייטרינג אשר מתמחה באירועים עסקיים וביצירת תפריטים ייעודיים למגוון רחב של מפגשים עסקיים ולמספר משתנה של משתתפים.

בנוסף, כדאי לבחור בקייטרינג כשר כדי להיות רגועים שכולם ייהנו מהערב וכולם ירגישו שחשבו עליהם מבעוד מועד.

צור קשר:

השירות של קייטרינג משהו מיוחד

אירוע עסקי יכול לנוע ממפגש בין בודדים בחדרי ישבות ועד לערבי גיבוש של מאות רבות של עובדים ולכן פרמטר זה, לצד המיקום של האירוע, הם הפרמטרים הראשונים שיש לשים לב אליהם לפני שמזמינים שירותי קייטרינג.

אירועי גיבוש חברתיים מספקים אפשרויות רבות למגוון סוגי הסעדה ולעתים שילוב בין מספר תפריטים מספק מענה לכמות רבה של משתתפים בעלי העדפות קולינריות שונות.

להבדיל, מפגש מצומצם של אנשי סגל אשר מעוניינים לדון בעסקה אופציונלית תכתיב סגנון אחר של מנות וארוחה קלה יותר.

קייטרינג משהו מיוחד נהנה ממוניטין יוקרתי וזכה לעבוד עם כמה מהחברות המובילות במשק ולספק להם קייטרינג איכותי למגוון אירועים עסקיים.

הקייטרינג מספק מגוון אפשרויות ונותן מענה מושלם למפגשים עסקיים- פנים וחוץ משרדיים תוך התאמת האוכל לקהל היעד ולמקום האירוע.

אנחנו גאים להציג שני תפריטים ייעודיים לעסקים – תפריט חלבי קלאסי, לשעות הבוקר המוקדמות וכמובן תפריט בשרי המאפשר את צליית הבשר ממש לעיני האורחים.

שאלות נפוצות

לקוחות ממליצים