קייטרינג כשר למהדרין לפרטים והזמנות:072-3902678
אודות

אודות

קייטרינג, ההבדל ההחשוב: כולנו יודעים להבדיל בין אלו שמבשלים כדי לאכול ובין אלו שמבשלים כדי ליהנות ולענג. כשזה מגיע לאירוע שלך, תבחר תמיד קייטרינג שיודע להפוך את האוכל למיוחד באמת!

בקייטרינג משהו מיוחד נשמח להתאים עבורך קונספט שיחבר את הפרטים הגדולים והקטנים, כי כשזה מגיע לאירוע שלך, אנו נעשה הכל כדי לייצר עבורך אירוע מיוחד באמת, הרי אנו, קייטרינג משהו מיוחד!

לקייטרינג ניסיון עשיר והתמחות באירועים ע”י צוות מיומן ושירות מכל הלב כדי שתיהנו מכל רגע. אנו בקייטרינג משהו מיוחד נהיה שם לדאוג שהחלומות שלך יהפכו לחוויה מיוחדת באמת!

קצת עלינו

עוד כשהיינו קטנים תמיד הינו מסתובבים ומתרוצצים בין המבוגרים שהתאספו לחגוג וליהנות. מוקסמים מהאוכל ומהאווירה שנוצרו באירועים משפחתיים. טועמים מכל דבר, בורחים מצביטה על הלחי של דוד מבוגר, מקשיבים לשיחה נינוחה וחגיגית של קרובים ורחוקים. שואפים אל קרבנו את הניחוח המיוחד שפותח את הלב. ומתמלאים אנרגיה מהשילוב המנצח של אוירה, אוכל משובח ושמחה לרגל מאורע.

גדלנו, התפתחנו, התמקצענו, והכי חשוב – גילינו שאת האהבה הישנה שעדיין ממלאה את הלב ניתן להעניק הלאה. כעת מתוך מטבח מקצועי ומאובזר ומתוך ניסיון בהפקת אירועים בכל הגדלים ובכל הסגנונות. נשמח לבנות גם עבורכם את האירוע המושלם ולדאוג שהאירוע שלכם יהיה מיוחד באמת

יוסי ודודו, שני אחים ממשפחה חמה – אוהבים אוכל, אוהבים שמחות, אוהבים אנשים.

יוסי לובטון

yosiA

ראס על חנות: תערובת ים תיכונית מושלמת – לא מדבר, עושה ובגדול, מבחינתו המטבח הוא חלון אל הלב.
התבשילים הטובים באמת הם אלו שאתה לא יכול לזהות בדיוק למה אבל אתה פשוט יודע שהם מושלמים.

דודו לובטון

duduA

זעפרן: התבלין היקר בעולם – יזם בנשמתו, חושב בגדול ורץ למרחקים ארוכים.
ללא ספק מספיק גרם אחד ממנו ואתם יודעים שהצבע, הטעם והאיכות יהיו בדיוק כמו שרציתם ואפילו יותר.

צור קשר:

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >