קייטרינג כשר למהדרין לפרטים והזמנות:072-3902678
בחירת סוג הקייטרינג לאירוע – איך ובמה להתחשב

בחירת סוג הקייטרינג לאירוע – איך ובמה להתחשב

האוכל המוגש בכל אירוע הוא גורם משפיע על הנאת האורחים איכות האירוע והרושם שמתקבל ממנו, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, ברית מילה, יום הולדת או כל אירוע כזה או אחר.

על כן, יש להתייחס לנושא האוכל ברצינות, ולבחור בקייטרינג איכותי ומכובד לאירוע הקרב ובא.

מומלץ לחשוב על בחירת מקורית ולא שגרתית של קייטרינג לאירוע הקרב, אך מצד שני לוודא מהן דרישות וציפיות האורחים המוזמנים אליו, בכדי לבחור קייטרינג שיענה עליהן לחלוטין.

סוגי הקייטרינג, היתרונות והחסרונות שלהם

סוג הקייטרינג הנבחר עשוי להשפיע רבות על הרושם שנוצר מהאירוע, והתחושה שהאורחים עמה יוצאים בגמר האירוע.

להלן פירוט על סוגי קייטרינג שונים, לרבות היתרונות והחסרונות של כל אחד:

קייטרינג בשרי

בחירה בקייטרינג בשרי תכלול היצע של מגוון סוגי בשרים איכותיים לבחירה.

למעשה, בחירה בקייטרינג בשרי היא הבחירה האולטימטיבית מכיוון שרבים רגילים לאכול מנות בשריות באירועים.

הבשרים המוצעים יהיו מבושלים ברמה גבוהה, אשר יספקו לאורחים שילוב של חווית אכילה מהנה ואיכותית יחד עם מנות משביעות ומכובדות בעת ובעונה אחת.

יתרונות – ניתן ליהנות ממגוון רחב של מטבחים, בעזרת האופציה להכין מאכלים בשריים בצורות מגוונות. יתרון נוסף, הוא בחירה המנה מוכרת שרבים אוהבים ויוצאים ממנה שבעים ומרוצים. כמו כן, אפשר לשלב מגוון מנות צמחוניות כגון פסטות פשטידות וסלטים לטובת האורחים הצמחונים.

חסרונות – הבחירה הקייטרינג הבשרי היא בנאלית ולא מביאה עמה חידוש כלשהו. חיסרון נוסף הוא הצורך לוותר על הגשת קינוחים חלביים, אשר טעימים בהרבה מקינוחי פרווה.

לצפייה בתפריטי הקייטרינג בשרי לחצו כאן

קייטרינג חלבי

בחירה בקייטרינג חלבי תניב מגוון רחב של פשטידות פסטות וסלטים יצירתיים ומקוריים, מזינים וטעימים לחיך.

המאכלים הללו יבושלו לרוב בשילוב עם גבינות איכותיות וטעימות.

ככלל, קייטרינג חלבי יספק לאורחים חווית אכילה מהנה וטעימה, אשר מתאימה לכל סוגי האורחים.

יתרונות – ניתן לספק תפריט שמתאים לכל סוגי הסועדים, לרבות אלו שלא אוכלים בשר ממניעים אידיאולוגיים. זאת ועוד, בתור תחליף לבשר ניתן להגיש דגים. נוסף על כך, הקייטרינג החלבי כולל מספר מנות מגוונות, כך שכל סועד עשוי לבחור במנה בה הוא חפץ. יתרון נוסף הוא האפשרות להגיש מנות אחרונות חלביות, הטעימות בהרבה מקינוחים פרווה.

חסרונות – אנשים רבים מצפים למנות בשריות, ויתאכזבו לגלות שהתפריט חלבי. בנוסף, קייטרינג חלבי עלול שלא להשביע חלק מהסועדים. כמו כן, אוכל הכולל גבינות מורכב לעיתים רבות מבצקים ופחמימות שעלולים להוביל לתחושת כבדות אצל האורחים.

קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו כולל מנות המורכבות מבשר אסאדו משובח, מבית היוצר של היבשת הדרום אמריקאית.

לרוב מי שמזמין קייטרינג אסאדו מודע לכך שהמוזמנים לאירוע הינם חובבי בשר דרום אמריקאי משובח.

הבחירה בקייטרינג אסאדו תוביל לידי הצגת תפריט מכוד ומפואר, וכן תניב חווית אכילה בשרית מהנה ומשביעה, הכוללת סיפוק לאחר כל ביס מטעם ואיכות הבשר.

יתרונות – היתרון המרכזי בבחירה בקייטרינג אסאדו הוא סיפוק מנות איכותיות משביעות ומזינות ביותר לאורחי האירוע. בנוסף, הבחירה בקייטרינג אסאדו אינה נדושה כמו הבחירה בקייטרינג בשרי, ומביאה עמה חדשנות ויצירתיות. כמו כן, בדומה לקייטרינג הבשרי ניתן לשלב ביחד עם בשר האסאדו מנות צמחוניות כגון פסטות ופשטידות פרווה, לטובת המעוניינים או האורחים הצמחוניים.

חסרונות – החיסרון המרכזי בבחירה בקייטרינג אסאדו הוא במקרה של מוזמנים שלא נהנים מבשר האסאדו. בנוסף, אין אפשרות להגיש קינוחים חלביים אלא להסתפק בקינוחי פרווה בלבד.

מידע נוסף על קייטרינג אסאדו כאן

קייטרינג סושי

קייטרינג סושי כולל מבחר מנות סושי מסוגים שונים. מנות הסושי מורכבים על בסיס מרכיבים שונים, כדוגמת דגי סלמון, דגי טונה, דגי אמנון, אורז מיוחד ועוד.

בנוסף, קיימות צורות שונות של מעטפות לסושי, כגון אצות, טמפורה מטוגנת ועוד.

את מגוון סוגי הסושי ניתן להרטיב במבחר רחב של רטבים וממרחים בהתאם לבחירת הסועדים. קייטרינג סושי הוא שילוב נפלא בין מקוריות לבין מנות טעימות ומזינות בעת ובעונה אחת.

יתרונות – הבחירה בקייטרינג סושי אינה בחירה שגרתית, והיא מוסיפה לאירוע מימד של יצירתיות ויציאה מהקופסא. כמו כן, קייטרינג סושי מספק מבחר רחב ביותר של מנות סושי, לבחירת והנאת הסועדים. זאת ועוד להגיש בתום הארוחה קינוחים חלביים טעימים.

חסרונות – קיימים סועדים שאינם נמנים על אוהדי הסושי, שעלולים למצוא עצמם מאוכזבים ממנות הסושי. נוסף על כך, מנות הסושי אינן כה משביעות ועלולות לאכזב את המצפים לתפריט בשרי.

קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני הינו קייטרינג המכיל מנות טבעוניות לאירועים.

מנות אלו מבוססות על חומרי גלם טבעיים ואיכותיים בלבד, הכוללים בין השאר פירות וירקות.

הקייטרינג אינו כולל מוצרי חלב, ביצים שלא לדבר על מנות בשריות.

בחירה בקייטרינג טבעוני מתאימה לאירוע אליו מוזמנים בעיקר אורחים שאוכלים אוכל טבעוני בלבד, ממניעים אידאולוגיים או בריאותיים.

יתרונות – היתרון בבחירה בקייטרינג טבעוני הינו המקוריות והיצירתיות, מכיוון שאין הרבה אירועים שכוללים אוכל טבעוני בלבד. בנוסף, הקייטרינג הטבעוני עתיד לרצות במיוחד אורחים שנוהגים לאכול מנות שמבוססות על טהרת הטבעוניות בלבד.

חסרונות – אורחים שאינם טבעונים עלולים להתאכזב מכך שהתפריט אינו כולל מנות אחרות, כגון מנות חלביות בשריות וכדומה. כמו כן, מפאת העובדה שתפריט טבעוני לא כולל מוצרי חלב, אין אפשרות להגיש בתום הארוחה קינוחים המבוססים על חלב.

קייטרינג צמחוני

קייטרינג צמחוני יכלול מגוון רחב של מאכלים ומנות שאינן מצויים בקייטרינג בשרי.

התפריט יכלול בין השאר סלטים צבעוניים בריאים ומגוונים, פשטידות, פסטות, לזניות ועוד, כאשר לרוב המאכלים יבושלו בתוספת גבינות טעימות וערבות.

הבחירה בקייטרינג צמחוני תיצור שילוב נהדר בין מנות מכובדות וטעימות לבין אפשרות לרצות את האורחים הצמחונים אשר לא אוכלים בשר ממניעים אידיאולוגיים.

יתרונות – בתום הארוחה ניתן יהיה להגיש מנות אחרונות חלביות, העולות בהרבה על קינוחים פרווה. זאת ועוד, הקייטרינג הצמחוני מאפשר להציע לאורחים מגוון רחב של מנות, אשר לא כוללות בשר. קיימים צמחונים רבים אשר נוהגים לאכול דגים, על כן באמצעות הגשת דגים ניתן לחפות על היעדר הבשר בסעודה.

חסרונות – רבים הם האורחים אשר מצפים מאירוע להכיל תפריט בשרי, מכיוון שלטענתם המנות הבשריות משביעות וטעימות בהרבה, בהשוואה לתפריט הצמחוני. כמו כן, קיימות מנות המבוססות על טהרת הצמחונות, אשר עלולות לגרום לתחושת כבדות בקרב הנוכחים באירוע.

הבחירה הנכונה

כפי שניתן לראות, לכל קייטרינג היתרונות והחסרונות שלו. החכמה היא לזהות את אופי האירוע המתכונן ואת סוג האוכל שהמוזמנים לאירוע מצפים למצוא בו.

בכך, ניתן יהיה לבחור קייטרינג מושלם שיסייע לאירוע להפוך למושלם.

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >