קייטרינג כשר למהדרין לפרטים והזמנות:072-3902678
הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה מחוץ לאולמות האירועים הוא טרנד שצובר תאוצה. הטבע דואג לעיצוב הטוב ביותר וכיום ניתן לתכנן בפשטות אירוע בשטח טבעי לחלוטין. עם תכנון נכון האירוע לא ייפול מאירוע באולם מסודר, להפך, הוא עשוי לעלות עליו. מבחר המקומות לאירועים הופך ככה לאינסופי, נפתחת אפשרות מיוחדת לתכנן אירוע עם אווירה אותנטית ומשוחררת שמתחברת לשורשים שלנו. כדי שהאירוע יהיה מוצלח, צריך להתחשב במספר היבטים שחיוניים לכל אירוע. מה עלינו לקחת בחשבון? 

אז למה אנו חייבים לדאוג

קייטרינג ושירותי בר

הטבע לא יספק מזון בעצמו עבור האירוע, ואלא אם אנו רוצים לצאת לצוד במהלך האירוע – או לחילופין, להישאר רעבים – יש לדאוג לשירותי הסעדה מראש. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מהחתונה, ושירותי קייטרינג ובר פותרים בעיה זו בקלות. אין צורך באולם אירועים כדי להציע לאורחים מנות איכותיות וטעימות, עם היצע טעמים מגוון, או מבחר רחב של שתיה הכולל שתיה קלה, חמה וחריפה.

קייטרינג מקצועי ידאג לאוכל בכל מקום שהחתונה תהיה בו. כל מנה וכל משקה שניתן להגיש באולם, ניתן להגיש גם בחתונה בטבע, וכך הקייטרינג ושירותי הבר ידאגו ללא בעיה למנות פתיחה, עיקריות וקינוחים, וכן למים, לשתייה קלה, שתייה חריפה ואף שתייה חמה.

כיסאות ושולחנות

אם אנו אוכלים באירוע, ככל הנראה נרצה לאכול בישיבה, וגם אם לא, נרצה מידי פעם לפעם להתיישב ולהתרווח. איש לא חושב לעצמו שניתן לקיים אירוע ללא מקומות ישיבה, ולכן שולחנות וכיסאות גם הם חשובים עבור החתונה. כיום ניתן לספק כמויות גדולות של כיסאות ושולחנות איכותיים לאירועים שמתקיימים בטבע, הכוללים שירותי הובלה וארגון, והכל באופן פשוט ובמחירים נוחים.

מכיוון שמדובר בכיסאות ושולחנות אשר מובאים במיוחד עבור האירוע ואינם קבועים במקום, נוצרת גמישות בתכנון שלהם. למזמינים יש חופש רחב יותר בקביעת סידורי הישיבה, כאשר הם יכולים לבחור אילו שולחנות יהיו באירוע, כמה שולחנות יהיו בסך הכל וכמה סועדים ישבו סביב כל שולחן.

בידור, מוזיקה ואטרקציות

מרכיב חשוב נוסף לכל חתונה הוא המרכיב הבידורי, הכולל מספר אלמנטים. ראשית, יש צורך במערכת מוזיקה, הכוללת רמקולים ועמדת די-ג'יי כדי שיהיה ניתן לנגן מוזיקה לכל אורך האירוע. שנית, ניתן להוסיף אביזרים חשמליים נוספים, כאשר החשוב בהם הוא התאורה.

אם החתונה מתקיימת בשעות הערב, אז יהיה צורך בתאורה מלאכותית. נוסף לכך, תאורה צבעונית קבועה או משתנה לרוב תורמת לעיצוב המסיבה שבשיא החתונה ולוקחת חלק חשוב בהרקדה של האורחים. נוסף לתאורה, עזרים נוספים כמו מקרן עשויים להיות רצויים עבור האירוע. אחרי כל אלה, אין לשכוח גם את האטרקציות. לא חייבים לשלב אטרקציות נוספות בחתונה, אך הן תמיד משדרגות את האירוע ומשעשעות את כל המוזמנים, ילדים ומבוגרים כאחד.

הסעות

אירועים שמתקיימים בטבע יכולים פעמים רבות להקשות על ההגעה של האורחים. עשויים להיות אורחים שיעדיפו להשתמש בתחבורה ציבורית כדי להגיע לחתונה ואירוע בטבע ימנע מהם את האפשרות לעשות כן. גם אורחים אשר מגיעים ברכב פרטי עשויים להתקשות להגיע אם הם חוששים מנסיעה בתנאי שטח מסוימים או פוחדים להסתבך בדרך.

הקשיים הללו תלויים במקום המדויק בו מתקיים האירוע, כאשר יהיו מקומות יותר נוחים להגעה עצמאית ויהיו מקומות פחות נוחים, אך עדיף לדאוג לשירותי הסעות בכל אופן שיקלו על האורחים להגיע בפשטות. ניתן להוציא את ההסעה ממוקד עירוני אחד או מכמה מוקדים שונים, וכך לעזור למוזמנים כך שיידרשו להגיע באופן עצמאי רק למוקד הזה.

תשתיות

מתחת לכל אלה, לשירותי הקייטרינג והבר, למערכת המוזיקה, התאורה וכל האמצעים הנלווים, נמצאים התשתיות. כל אירוע שנעשה בטבע דורש מהמארגנים סיפוק תשתיות כאשר הבסיסיים ביותר בהם הם מים וחשמל. ככל שנעמיק למקום טבעי יותר שייתן אווירה יותר אותנטית ומשוחררת, כך נתרחק מהמרחב האורבאני ומהגישה שלנו לתשתיות העירוניות.

מיכל מים גדול שמוצע כשירות פותר את בעיית המים. שירותי הבר יקבלו גישה למיכל הזה והם יספקו את מי השתייה עבור האורחים. כתשתית חשמל, ניתן להציב גנרטורים בכל מקום שנרצה והם יפיקו חשמל באופן עצמאי ויספקו אותו למערכות הרלוונטיות. איתם, נוכל להמשיך ולרקוד לצלילי המוזיקה לאורך כל הלילה.

שירותים ניידים

הנקודה האחרונה אך אחת מן החשובות ביותר היא נושא השירותים. כמו כל דבר אחר, גם את השירותים עלינו לספק לאורחים וצריך להתחשב בהם בזמן תכנון האירוע ולדאוג שיהיו נוכחים בקרבת מקום. שירותים ניידים איכותיים יהיו נעימים ונקיים כך שהאורחים ירגישו בנוח להיכנס אליהם ללא מחשבות שניות. יש צורך לחיבור של השירותים הניידים אל תשתית המים אותה אנו מספקים, כך שהאורחים יוכלו גם לשטוף ידיים.

זה עשוי להישמע מסובך, אך שירותים ניידים הם מצרך כה חשוב לאירועים המתקיימים בטבע עד שכיום כבר ישנם פתרונות פשוטים ויעילים לכל דבר שנרצה עבור האירוע. ספק איכותי ידאג לנו לשירותים ניידים שיהיו נקיים ואיכותיים.

חברה שיצא לנו להיתקל בה במספר אירועים בשם "GoRest", נכנסה לתחום השירותים הניידים בשנים האחרונות וניכר שעשתה עבודת מחקר רבה על הצרכים של הלקוח ומשתמשי הקצה. כאשר נכנסים לקרונות השירותים שלהם, אפשר להבחין מיד בחשיבה על כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בחוויה הסופית מהאירוע כולו!

היתרונות והחסרונות בהפקת אירוע כזה

לבחירה לקיים את החתונה בטבע במקום באולם אירועים יש מספר יתרונות וחסרונות. לפני נחליט, כדאי לשקול את היתרונות והחסרונות כדי להגיע להחלטה המתאימה לנו ביותר וכך נתכנן את האירוע המושלם עבורנו.

יתרונות:

גמישות: בעוד שבאולם אירועים היבטים רבים מן האירוע נקבעים על פי האולם ומתירים טווח בחירה צר, חתונה בשטח פותחת מבחר גדול הרבה יותר לעיצוב האירוע מבחינות רבות. מכיוון שאנו מביאים הכל בעצמינו, נוכל לבחור בדיוק מה נרצה להביא וכיצד לסדר אותו בשטח.

אווירה: חתונה בשטח מחזירה אותנו לשורשים שלנו ונותנת לחתונה נוף ייחודי בעל אלמנט רגשי עמוק. נוכל לבחור את מוקד החתונה כאחד שייצג עבורנו תום ושחרור וכך לקיים אירוע שישקף את האהבה שהתכנסנו לחגוג.

תמחור: אין צורך לשלם שכירות לטבע וכך אירוע שמתקיים בשטח עשוי להיות משתלם יותר מזה שמתקיים באולם אירועים. את ההפרש הכספי נוכל לחסוך או להשקיע באלמנטים נוספים שאנו רוצים להוסיף לאירוע.

חסרונות:

תכנון: אולם אירועים לרוב כולל תחתיו היבטים רבים מן האירוע והופך את התכנון לפשוט יותר. בחתונת שטח, עלינו לתכנן את הכל וזה עשוי להיות מסובך. לכן כדאי לפנות לאנשי מקצוע שיכולים לסייע לנו במלאכה.

נגישות: חתונת שטח עשויה להיות מרוחקת יותר מאולם אירועים וכך להקשות על האורחים בהגעה ובחזרה. שירות הסעות עוזר לבעיה זו, אך גם הוא מגביל את האורחים מפני שהם כפופים לו והוא לא נותן להם חופש מוחלט לבחור מתי להגיע ומתי לעזוב.

האם לבחור בחתונה בטבע?

הבחירה במקום בו יתקיים האירוע צריכה להיעשות בהתאם לשיקולים הפרטיים של מארגני האירוע הכוללים טעם אישי ובחינה של היתרונות והחסרונות. אם הלב אומר לנו לעשות את האירוע בטבע, אז כדאי ללכת אחריו. חתונה היא היום של בני-הזוג, והם צריכים לבחור במה שימלא את משאלותיהם ויהפוך עבורם את היום הזה למושלם.

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >