קייטרינג כשר למהדרין לפרטים והזמנות:072-3902678
בקלה מעושנת, שעועית וירקות

בקלה מעושנת, שעועית וירקות

צלו את פילה הדג הלבן הזה והגישו על גבי צ׳וריסו, שעועית קנליני ותרד לארוחת ערב מהירה שדואגת לספק שלוש מתוך חמש מנות הירקות היומיות המומלצות

תזונה למנה (ללא מיונז)

מצרכים

הכנה

הרתיחו קומקום מלא במים וחממו את הגריל על חום גבוה. חממו כפית אחת שמן במחבת גדולה. סחטו את הבשר מתוך נקניק הצ׳וריסו ישר לתוך המחבת. הוסיפו את הבצל וטגנו במשך חמש דקות, מחצו את הבשר במרית עד שיתפורר, יזהיב ויהיה מוקף במיציו. גם הבצל יהיה רך וזהוב.

בינתיים, שימו את התרד במסננת, צקו מעליו מים רותחים באטיות כדי שיבול, ושטפו מתחת לברז מים קרים. סחטו בידיים את המים העודפים ושימו בצד. רפדו מגש אפייה בנייר כסף, מרחו שמן והניחו את הדג על גביו. תבלו, פזרו מעל את הפפריקה המעושנת וטפטפו עוד קצת שמן.

שפכו צ׳ילי לתוך מחבת הנקניק וטגנו עוד דקה. לאחר מכן, הוסיפו את השעועית, את התרד, את מיץ הלימון ושמן זית כתית מעולה. הניחו להם להתחמם בעדינות ותבלו לטעמכם.

צלו על הגריל את הדג לחמש דקות או עד שיהפוך לפריך, אבל לא יבש- אתם לא צריכים להפוך אותו. צקו בכפית את תערובת השעועית על צלחות והוסיפו מעל את מה שנותר על נייר האפייה מהדג ומכל המיצים מהמגש. הגישו עם מיונז שום מהיר (ראה מתכון, מימין), אם אתם רוצים.

צור קשר:

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >