קייטרינג כשר לפרטים והזמנות:072-3902678
קייטרינג ודוכני מזון לברית

קייטרינג ודוכני מזון לברית

תוספת חדשה למשפחה? זו סיבה נהדרת לראות את הקרובים שלכם וגם לפנק אותם במטעמים שהם הכי אוהבים!

קייטרינג לברית הוא קייטרינג שעושה שימוש נכון במקום האירוע ובזמן האירוע כדי לספק חוויה נהדרת ובלתי נשכחת לכל המוזמנים.

לאחר 9 חודשים של התרגשות, מתח וציפייה לרגע הגדול אפשר להירגע קצת ולאפשר לנו לטרוח,

קייטרינג משהו מיוחד תספק שירותי קייטרינג ודוכני מזון לברית/ה המושלמת כדי שאתם תוכלו להתרכז בלחגוג.

תעודת כשרות

צור קשר:

 השירות שלנו עבור קייטרינג לברית / בריתה

היכולת של קייטרינג משהו מיוחד להתאים את כל האספקטים האלו לתפריט אחד, איכותי ומנצח הוא מה שמבדיל אותנו מהמתחרים שלנו. הניסיון הרב שלנו בהסעדת ברית ובריתה מוביל אותנו לזיהוי מיידי של הצרכים שמכתיב אירוע מסוג זה. הדיאלוג המתמשך שלנו עם הלקוחות שלנו והרצון לקלוע באופן מדויק לטעמו של קהל היעד, מאפשרים לנו לבחור ביחד איתכם את התפריט הייחודי לאירוע שלכם ולהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

חשוב לדעת לפני

הסגנון המשפחתי המושפע מאופי וגיל האורחים מחייב אתכם לבצע התאמות מיוחדות בעבור אירועים שכאלו. בדרך כלל אירועי ברית מורכבים מהמשפחה הקרובה יותר וטווח הגילאים הוא בדרך כלל גבוה יותר. לכן ברוב המקרים כדאי ללכת על המנות המסורתיות והקלאסיות – מנות שיתאימו בצורה מושלמת לקהל היעד שלכם.

ההיכרות האישית שלכם עם האורחים מאפשרת לכם לבחור בקלות יתרה את המנות המועדפות לאירוע, ולצד ייעוץ מקצועי מחברת קייטרינג איכותית, מובטחת לכם חוויה קולינרית שתקלע בדיוק לטעם של האורחים שלכם.

כדאי לשים לב למיקום האירוע ולשעה שבה הוא מתקיים. אירועים מסוג זה מתקיימים באולמות אך גם בבתי כנסת ובבתי המשפחה ונחשבים לכן לאינטימיים יותר ובעלי אופי חם ומשפחתי יותר.

יתרה מכך, אירועים אלו מתקיימים גם בשעות המוקדמות יותר של היום ולכן כדאי לבחור מנות קלות אשר ישתלבו באופן מושלם באירוע שלכם, במיקום שלו ובסגנון הייחודי שלו. מנות קלות בסגנון ים תיכוני הן לפי כך בהחלט מנות אידיאליות לסוג כזה של אירוע.

שאלות נפוצות

לקוחות ממליצים

מאמרים וטיפים

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >