לפרטים והזמנות:072-3902678
קייטרינג ודוכני מזון לימי הולדת

קייטרינג ודוכני מזון לימי הולדת

קייטרינג ליום הולדת מציע לכם תפריט ייחודי לימי הולדת כדי שאתם תוכלו להתרכז בחגיגות.

אתם זוכים להתרכז נטו בהנאה, לא להיות מוטרדים מהבישולים והאפייה, ולהסב את כל תשומת הלב למי שהכי חשוב.

קייטרינג לימי הולדת מהווה אופציה נהדרת לאירוח משפחות וחברים בקלות ובנעימות תוך הקפדה על סגנון המזון המועדף על חתן / כלת היום הולדת

והפיכת היום החשוב ביותר בשנה ליום מושלם באמת.

צור קשר:

 היתרונות שלנו

היתרון של קייטרינג משהו מיוחד בקייטרינג ליום הולדת הוא באפיון, הכנה והגשה של מנות איכותיות במגוון של ימי הולדת ולמגוון של גילאים, מאפשר לכם ליהנות מהרגע ולהיות חלק מהחגיגה. היצע האפשרויות והתפריטים העומדים לרשותכם מאפשרים לכם לבצע התאמה מושלמת לקהל היעד שלכם וליהנות משירות חם, אישי ומקצועי ביום החשוב ביותר בשנה. מזל טוב.

למה כדאי לשים לב?

בימי הולדת כדאי לשים לב לגיל החוגגים – שיכתיב גם את גילאי האורחים השונים ואת אופיים. ניתן לומר שימי הולדת הם אירועים אינטימיים במיוחד בקרב שכוות גיל זהה ולכן ניתן לאפיין באופן קל יחסי את המנות אשר בעל/ת השמחה וחבריהם ייהנו מהן. גיל האורחים ומיקום האירוע הם בהחלט נושאים שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע כל הזמנה. צריך לזכור שקהל בגיל צעיר יותר יהיה יותר פתוח לחידושים ויעדיף ברוב המקרים מטבחים אקזוטיים יותר על פני הקהל המבוגר יותר שיעריך דווקא את המנות המסורתיות יותר ויהיה פחות פתוח לחידושים. בניגוד לאירועים גדולים, הכמות הקטנה יותר של אורחים הופכים את מלאכת הקייטרינג לפשוטה יותר.

שאלות נפוצות

לקוחות ממליצים

מתכננים אירוע? קבלו הטבה משתלמת במיוחד >